top of page

Bizim Mağazamız, sizin pazarınız

Tarihçemiz
2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Doğrudan Satış Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir.
                            VİZYON
Kaliteli, yenilikçi, farklı fikir ve projeler üreterek Doğrudan Satış sektöründe yeni bir çağ başlatmak

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Doğrudan Satış Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine hedef olarak belirlemiştir. İlk adım olarak Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, Dünya’nın 6 farklı noktasında kurumsal yapılarını kurarak küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur. One More International, benimsemiş olduğu “küresel serbest ticaret” yapısını Türkiye, Hollanda, Bulgaristan, Azerbaycan, Kazakistan, Endonezya, Meksika, Rusya, K.K.T.C, Tunus, Dominik, Makedonya, Nijerya, Malezya, Hindistan, Bangladeş, A.B.D. ve Moğolistan’da kurulmuş olan şirketleri ile temsilcilerine temin etmektedir. One More International, sektördeki gücünü perçinlemek adına, ithalatçı olarak başladığı ticari hayatını, ürün gamının %85’ini kendi bünyesinde üreterek, üretici olma vasfına sahip olmuştur. Üretim inovasyonu ile, AR-GE faaliyetleri için önemli yatırımlar yapan One More International, üretim misyonunu “kalite odaklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim” olarak benimsemiştir.

                                               MİSYON

Temiz doğrudan satış sahası oluşturmak

Kurulduğu günden bugüne, One More International’ın ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve geniş ticaret ağı ile Türkiye’de, Avrupa’da, Asya’da, Güney ve Merkez Amerika’da, sektörün öncü girişimcisi ve rol belirleyicisi olmayı başarmıştır. Bugün One More International; 100’den fazla ülkeye açılmış, kişiye özel kargosuyla tüm dünyaya servis yapabilen, yaklaşık 10 ülkeye makro ihracat gerçekleştirmiş, bununla beraber 10’dan fazla dünya ülkesinde ofisleri bulunan, Türkiye’de de 3 tane ofisi olan bir “Doğrudan Satış” şirketidir. One More International, başarısını işin mutfağından gelen yöneticilerine ve dev kadrosuna borçludur. Global Başkanımız Sn. Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sn. Sevcihan Saygılı Erdil 21 yıllık Doğrudan Satış deneyimlerini özgün vizyon ve misyonlarıyla harmanlayarak sayısız başarıyla dolu bir yol haritası çizmişlerdir. Bununla beraber One More International Genel Merkezi’nde 40 kişilik dev kadro ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2014’ten beri her geçen gün büyüyen kadrosu ile sayısız başarıya, binlerce kişilik organizasyonlara imza atan One More International, aynı organizasyonları tüm dünyada yapmaya ve sayısız başarıya imza atmaya hazırlanmaktadır.

bottom of page